O nas

Mamy pasję, jaką jest fotografia. Jesteśmy w stanie połączyć ja ze kreatywnością, sztuka i umiejętnościami technicznymi w celu wykreowania projektu, który spełni Twoje najwyższe oczekiwania. Całość będzie znakomicie zarządzana i niezależnie od tego czy będzie to mała sesja czy też duża produkcja, dostarczymy wszystko w najwyższej jakości i umówionym czasie tak, abyś Ty nie musiał sie martwic o szczegóły.

Pracowaliśmy juz na wszystkich kontynentach. Dało nam to niesamowite doświadczenie w pracy w przeróżnych warunkach, z rożnymi ludźmi, nad rożnymi projektami, w rożnych kulturach. Wiemy jak odnaleźć sie w każdych warunkach.

Współpracujemy z wieloma studiami w Polsce, mamy dostęp do ciekawych lokalizacji zdjęciowych. Mamy team ludzi pracujących, jako fotografowie, filmowcy styliści, wizażyści, projektanci itp. Prowadzimy także dzielność w Londynie i Bangkoku, więc jesteśmy wstanie podjąć sie produkcji w UK, Tajlandii a także wielu innych krajach.

Robimy zdjęcia studyjne, reklamowe, produktowe, modowe (fashion), komercyjne, portrety, imprezy okolicznościowe i korporacyjne, wesela, fotografię panoramiczną i 360 stopni a także wirtualne spacery. Realizujemy także produkcje video i uczymy fotografii

Do każdego projektu podchodzimy z pasją i profesjonalizmem zapewniając najwyższy poziom usług. Wyprodukujemy dla Was to, co jest dokładnie potrzebne lub a nawet przewyższymy Wasze oczekiwania.

Jesteśmy elastyczni, poniewaz wiemy ze każda osoba / organizacja ma rożne potrzeby i jesteśmy w stanie skroić ofertę na miarę możliwości finansowych i oczekiwań.

Wrzuć nam maila z krótkim opisem tego, co jest potrzebne a skontaktujemy sie z Toba, aby zaproponować rozwiązanie.
http://www.allPhotoPoland.com

Related websites:
http://www.allPhotoBangkok.com
http://www.allPhotoLondon.com